- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken STANKOIMPORT
- ›
- Universele draaibanken STANKOIMPORT 1N611P
Universele draaibank STANKOIMPORT 1N611P
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 250 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 125 mm |
| Spindel boring | 30 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |




















































