- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken TOS Celakovice
- ›
- Universele draaibanken TOS Celakovice SU 80/2750
Universele draaibank TOS Celakovice SU 80/2750
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 211099 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 2750 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 800 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 495 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 2700 kg |
| Kracht van de spindel | 17 kW |
| Lengte van de draaibank | 5402 mm |
| Breedte van de draaibank | 1437 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1450 mm |
| Gewicht van de draaibank | 6000 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































