- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken TOS
- ›
- Universele draaibanken TOS SU 80A/5000
Universele draaibank TOS SU 80A/5000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2025 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8168 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 5000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 800 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 495 mm |
| Lengte van de draaibank | 7765 mm |
| Breedte van de draaibank | 1845 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1845 mm |
| Gewicht van de draaibank | 8.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |


















































