- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Universele freesmachines
- ›
- Universele freesmachines GAMBIN
- ›
- Universele freesmachines GAMBIN 3 M
Universele freesmachine GAMBIN 3 M
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Overijssel |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 7745 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1500 mm |
| Breedte van de werktafel | 380 mm |
| Minimum toerental van de verticale as, | 25 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 2000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































