- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Universele freesmachines
- ›
- Universele freesmachines INDUMA
- ›
- Universele freesmachines INDUMA 1800 X 500 X 400
Universele freesmachine INDUMA 1800 X 500 X 400
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1977 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2200 mm |
| Breedte van de werktafel | 440 mm |
| Minimum toerental van de verticale as, | 39 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 1500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Gewicht van de machine | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































