- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Universele freesmachines
- ›
- Universele freesmachines TOS-KURIM
- ›
- Universele freesmachines TOS-KURIM FGS 63 B
Universele freesmachine TOS-KURIM FGS 63 B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 1022-2212 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1800 mm |
| Breedte van de werktafel | 630 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1500 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 18.5 kW |
| Minimum toerental van de verticale as, | 30 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 4000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Gewicht van de machine | 6800 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| Zwenkkop (2 as) | |
| Technische documentatie | |

















































