- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines ABA
- ›
- Universele slijpmachines ABA Ecoline 806
Universele slijpmachine ABA Ecoline 806
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 800 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 2800 mm |
| Machine lengte | 3800 mm |
| Machine breedte | 2800 mm |
| Gewicht van de machine | 6.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Koelvloeistoffilter systeem (papier) | |













































