- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines
- ›
- Universele slijpmachines Cetos
- ›
- Universele slijpmachines Cetos BUA 25A/750 NC
Universele slijpmachine Cetos BUA 25A/750 NC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 750 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 250 mm |
| Maximaal gewicht van de as tussen de centra | 250 kg |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 4000 mm |
| Machine breedte | 2800 mm |
| Gewicht van de machine | 3000 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |



















































