Verhardingsoven Mahler DLE 650/220/3000 G
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5013 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Oven hoogte | 2600 mm |
| Oven breedte | 2000 mm |
| Furnace lengte | 19500 mm |
| Furnace gewicht | 12 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |





















































