- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Slijpen machines
- ›
- Slijpen machines GLEASON HURTH
- ›
- Slijpen machines GLEASON HURTH ZEA-4
Versnelling slijpmachine GLEASON HURTH ZEA-4
| Nettoprijs | 10545 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
PATYNA-METAL Wrocław
Krzysztof Patyna |
| Adres | Górecka 83 |
| City | WROCŁAW |
| Postcode | 54-060 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 601793907 |
| Categorie | Slijpmachines GLEASON HURTH › |
| Fabrikant | GLEASON HURTH › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2009 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Machine unplugged |
| Inventarisnummer | Maszyna do FAZOWANIA I GRATOWANIA KÓŁ ZĘ |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 5 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel | 280 mm |
| Maximale lengte van de verticale beweging van de wagen | 400 mm |
| Totaal vermogen vraag | 10 kW |
| Machine hoogte | 2250 mm |
| Machine lengte | 1450 mm |
| Machine breedte | 1200 mm |
| Gewicht van de machine | 2.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Hydraulische aandrijving | |
| Centrale smering | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |


















































