Versnelling slijpmachine WMW ZSWZ 315
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1960 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 100 mm |
| Minimal module | 6 mm |
| Minimale diameter van het tandwiel | 30 mm |
| Diameter van de tafel | 315 mm |
| Gewicht van de machine | 3.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































