- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Vertandingen machines
- ›
- Vertandingen machines TOS Celakovice
- ›
- Vertandingen machines TOS Celakovice FO 10
Vertandingen machine TOS Celakovice FO 10
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| Adres | Tuřanka 104 |
| City | Brno |
| Postcode | 62700 |
| Land | Tsjechische Republiek |
| Telefoon | +420 778547838 |
| Categorie | Freesmachines TOS Celakovice › |
| Fabrikant | TOS Celakovice › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1966 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 251702 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 10 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel | 1000 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 2525 mm |
| Machine lengte | 3120 mm |
| Machine breedte | 1870 mm |
| Gewicht van de machine | 10 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































