- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Vertandingen machines
- ›
- Vertandingen machines TOS
- ›
- Vertandingen machines TOS FO 16
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale module | 16 mm |
| Maximale diameter van het tandwiel | 1600 mm |
| Diameter van de tafel | 1350 mm |
| Tafel maximale belasting | 7000 kg |
| Totaal vermogen vraag | 12 kW |
| Machine hoogte | 4260 mm |
| Machine lengte | 2255 mm |
| Machine breedte | 3170 mm |
| Gewicht van de machine | 18500 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |






















































