- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken CKD Blansko
- ›
- Verticale revolverdraaibanken CKD Blansko SKJ 32-63
Verticale turret draaibank CKD Blansko SKJ 32-63
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1981 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5090 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 3200 mm |
| Maximale draaidiameter | 6300 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 2500 mm |
| Minimum tafel draaisnelheid | 0.8 1/min |
| Tafel maximale toerental | 80 1/min |
| Gewicht van de draaibank | 65 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |
















































