- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken
- ›
- Verticale revolverdraaibanken Yo Shine
- ›
- Verticale revolverdraaibanken Yo Shine VL 1200 ATC
Verticale turret draaibank Yo Shine VL 1200 ATC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 1250 mm |
| Maximale draaidiameter | 1600 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1350 mm |
| Totaal vermogen vraag | 45 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |






















































