- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines BLANCHARD
- ›
- Vlakslijpmachines BLANCHARD MODEL 20
Vlakslijpmachine BLANCHARD MODEL 20
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 1970 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 914.4 mm |
| Breedte van de werktafel | 914.4 mm |
| Maximale hoogte van de gemalen werkstukken (voor een nieuwe slijpschijf) | 457.2 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 22.4 kW |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 508 mm |
| Gewicht van de machine | 5.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































