- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines Comec
- ›
- Vlakslijpmachines Comec RP 330
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 1.8 kW |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1400 1/min |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 330 mm |
| Machine hoogte | 1700 mm |
| Machine lengte | 1100 mm |
| Machine breedte | 1400 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































