- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines JUNG
- ›
- Vlakslijpmachines JUNG JF 520
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1982 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7744 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 600 mm |
| Breedte van de werktafel | 200 mm |
| Machine hoogte | 1800 mm |
| Machine lengte | 1850 mm |
| Machine breedte | 1600 mm |
| Gewicht van de machine | 2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

















































