- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines ROSA
- ›
- Vlakslijpmachines ROSA RTSC 1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1971 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1000 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 7.5 kW |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1450 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































