- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines
- ›
- Vlakslijpmachines Stanko
- ›
- Vlakslijpmachines Stanko 3Ł722B-1
Vlakslijpmachine Stanko 3Ł722B-1
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de werktafel | 320 mm |
| Maximale hoogte van de gemalen werkstukken (voor een nieuwe slijpschijf) | 400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 400 kg |
| Machine hoogte | 2660 mm |
| Machine lengte | 4810 mm |
| Machine breedte | 2660 mm |
| Gewicht van de machine | 7.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |


















































