- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines ACCUTEX
- ›
- Draad elektrische ontlading machines ACCUTEX AU-300iA
Wire elektrische ontlading machine ACCUTEX AU-300iA
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2004 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Maximale boorlengte X-as | 350 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 250 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 220 mm |
| Reisduur U-as (+ -) | 80 mm |
| Boorlengte V-as (+ -) | 80 mm |
| Maximale kanteling van de draad (+ -) | 18 st |
| Maximale werkstukken lengte (X) | 800 mm |
| Maximaal werkstukken gewicht (Z) | 500 mm |
| Maximum werkstukken breedte (Y) | 200 mm |
| Minimale dikte van de draad | 0.15 mm |
| Maximale dikte van de draad | 0.33 mm |
| Tafel maximale belasting | 300 kg |
| Machine hoogte | 2120 mm |
| Machine lengte | 2750 mm |
| Machine breedte | 2560 mm |
| Gewicht van de machine | 2.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| AccuteX CNC | |
| CNC-besturing | |
















































