- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines CHARMILLES
- ›
- Draad elektrische ontlading machines CHARMILLES Robofil 380
Wire elektrische ontlading machine CHARMILLES Robofil 380
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boorlengte X-as | 400 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 300 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 250 mm |
| Totaal vermogen vraag | 10 kW |
| Gewicht van de machine | 3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































