- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines HITACHI
- ›
- Draad elektrische ontlading machines HITACHI 355R
Wire elektrische ontlading machine HITACHI 355R
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5607 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de tafel | 700 mm |
| Breedte snijtafel | 500 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 500 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 350 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 300 mm |
| Reisduur U-as (+ -) | 200 mm |
| Boorlengte V-as (+ -) | 200 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |
















































