- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines
- ›
- Draad elektrische ontlading machines MITSUBISHI
- ›
- Draad elektrische ontlading machines MITSUBISHI FA205 Advance
Wire elektrische ontlading machine MITSUBISHI FA205 Advance
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 080819 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de tafel | 780 mm |
| Breedte snijtafel | 630 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 500 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 350 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 300 mm |
| Reisduur U-as (+ -) | 32 mm |
| Boorlengte V-as (+ -) | 32 mm |
| Minimale dikte van de draad | 0.1 mm |
| Maximale dikte van de draad | 0.3 mm |
| Gewicht van de machine | 3.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |












































