- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Zware draaibanken
- ›
- Zware draaibanken ŠKODA
- ›
- Zware draaibanken ŠKODA SUT 200 TD
Zware draaibank ŠKODA SUT 200 TD
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adres | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Postcode | 6909 DA |
| regio | Gelderland |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 316247123 |
| Categorie | Draaibanken ŠKODA › |
| Fabrikant | ŠKODA › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 9446 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 35000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 2000 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 1600 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 63 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |








































