- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines SCHMALTZ
- ›
- Cilindrische slijpmachines SCHMALTZ RM 82/6000
Cilindrische molen SCHMALTZ RM 82/6000
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adres | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Postcode | 6909 DA |
| regio | Gelderland |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 316247123 |
| Categorie | Slijpmachines SCHMALTZ › |
| Fabrikant | SCHMALTZ › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1971 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 9492 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 6000 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 850 mm |
| Center hoogte | 425 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































