- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Radiaal boormachines
- ›
- Radiaal boormachines ---
- ›
- Radiaal boormachines --- 2K52-1
Radiaal boormachine --- 2K52-1
| Nettoprijs | 2320 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | Boormachines --- › |
| Fabrikant | --- › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 25 mm |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Aantal draaisnelheden van de spil | 8 pcs |
| Machine hoogte | 1970 mm |
| Machine lengte | 1760 mm |
| Machine breedte | 915 mm |
| Gewicht van de machine | 1.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Headstock boren onder een hoek staat (rotatie in 1 as) | |











































