- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines
- ›
- Verticale freesmachines TOS Kurim
- ›
- Verticale freesmachines TOS Kurim FNK 25A
Verticale freesmachine TOS Kurim FNK 25A
| Nettoprijs | 3632 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | Freesmachines TOS Kurim › |
| Fabrikant | TOS Kurim › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de werktafel | 250 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 200 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 3.5 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 56 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 4500 1/min |
| Travel lengte van de schacht | 125 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 370 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 450 mm |
| Machine hoogte | 2260 mm |
| Machine lengte | 2650 mm |
| Machine breedte | 1980 mm |
| Gewicht van de machine | 1.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| Verlichting | |













































