- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen LOTZE
- ›
- Hydraulische guillotinescharen LOTZE TS 3000 - 3
Hydraulische guillotineschaar LOTZE TS 3000 - 3
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1975 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 3000 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 3 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (automatische werk) | 115 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 8.6 kW |
| Machine hoogte | 1650 mm |
| Machine lengte | 3800 mm |
| Machine breedte | 2000 mm |
| Gewicht van de machine | 4.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Voetpedaal | |
| Regulering van de diepte van het blad daling | |














































