- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken ARAD
- ›
- Universele draaibanken ARAD SN 400 x 1000
Universele draaibank ARAD SN 400 x 1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 400 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 210 mm |
| Spindel boring | 48 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 12 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1500 1/min |
| Maximale lengte-voeding (Z-as) | 55.8 mm/s |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Lengte van de draaibank | 2750 mm |
| Breedte van de draaibank | 900 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1600 mm |
| Gewicht van de draaibank | 2.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| Koelsysteem | |














































